VR domu pro Evu N.

Zpět na reference

220m2, okres Hodonín, Jihomoravský kraj

NÁVRH DOMU

Rozlehlý přízemní dům, jehož dominantou je velký obývací pokoj propojený s kuchyní. K těmto prostorám přiléhá ložnice propojená s šatnou skrz kterou je přístup také do pracovny. ještě spíž, WC a pracovna. Dále je v domě pokoj se samostatnou koupelnou vedle chodby a předsíně a na opačné straně vedle kuchyně je vstup do wellness a sauny. Tento prostor je společně s obyvákem propojený s terasou velkými prosklenými portály.

Typ domu: přízemní dům s plochou střechou
Dispozice domu: 5+kk

CO SI CHTĚL KLIENT PŘES BLINDERS OVĚŘIT

• návaznost domu na terasu a bazén

• řešení kuchyně a obývacího pokoje

• sladění materiálů v domě

• design koupelen

• proslunění všech místností

• prostory v šatnách

CO ODHALILA VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA DOMU

I v takto velkém domě jsme pro klientku vymodelovali každý drobný detail, aby se mohla přesvědčit o správnosti svého rozhodnutí. Zvolené materiály v domě velice dobře ladily, čímž se majitelka utvrdila v tom, že vybrala dobře. Prostor v obývacím pokoji a kuchyni byl pocitově dostatečný i během prohlídky, nicméně jídelní ostrůvek, u kterého se počítalo s šesti židlemi byl dostatečný maximálně pro dvě.


1. Použité materiály v koupelně vypadají dobře

Hlavní koupelna s výhledem do zahrady spolu s obklady na míru splnila očekávání a klientka se ujistila, že takto to i zůstane.


Dostatek místa v kuchyni

Veliká otevřená kuchyně propojená s obývacím prostorem je dominantou celého domu. Dostatek světla a prostoru navozuje příjemný pocit a nepůsobí stísněně.

Prostor pro další nábytek

I po umístění lenošky vedle pohovky je v obývací místnosti dostatek prostoru pro pohodlný průchod dveřmi na obě terasy. V případě potřeby je zde místo i na jídelní stůl.


2. Denní světlo v kuchyni nechybí

Dostatečné množství denního světla v kuchyni měla klientka jako prioritu. Prohlídka interiéru ve virtuální realitě ukázala, že to bude takto v pořádku a není potřeba další prosvětlovací prvky.


3. Řešení ložnice a dětského pokoje

Průchod mezi postelí a koupelnou v hlavní ložnici by mohl být vetší. Volba postele s čalouněným čelem ukázalo, že je potřeba více místa, než 2 metry dle půdorysu.

Hlavní ložnice

Dětský pokoj


4. Na venkovní krytou terasu usadí hostitelka i velikou návštěvu


Veškeré vybavení domu, které si vyberete v katalogu BLINDERS, je reálné a můžete si jej zakoupit ve vybraných obchodech.

K dispozici je také možnost nahrát fotografie nebo URL adresu jiného vybavení, které vám zaneseme do modelu domu.


Komu již BLINDERS pomohlo?

Chcete si vyladit váš dům do detailu?


Váháte?
Projděte si vzorové projekty v naší pražské hale zdarma

Chápeme, že může být docela těžké představit si, že se skutečně procházíte ve svém budoucím domě. Právě proto jsme pro vás připravili vzorové projekty domů v 4K kvalitě. Během půl hodiny si tak vyzkoušíte, jak to funguje, a také s námi můžete rovnou prokonzultovat váš chystaný projekt.

Chci vyzkoušet BLINDERS