VR domu pro Adama B.

Zpět na reference

270m2, okres Praha-východ, Středočeský kraj

NÁVRH DOMU

Cílem majitele byl velký prosluněný dům s otevřenými prostory. Obývací pokoj je v domě propojený s jídelnou a kuchyní, z obou míst vede vstup na zahradu s krytou terasou. Na celý tento prostor je napojena chodba se schodištěm, které díky své konstrukci dodává celému domu pocit vzdušnosti.

Typ domu: patrový dům s plochou střechou
Dispozice domu: 6+kk

CO SI CHTĚL KLIENT PŘES BLINDERS OVĚŘIT

• velikost obývacího pokoje a kuchyně

• propojení hlavní chodby s ostatními prostory

• vybavení v obývacím pokoji

• konstrukci schodiště

• obklad na stěně v ložnici

• vzhled obkladů a vybavení koupelen

CO ODHALILA VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA DOMU

Protože je dům prostorný a dobře navržený, majitel po absolvování virtuální prohlídky v hale neudělal žádnou dispoziční změnu. Utvrdil se ve správnosti konceptu celého domu a virtuální realitu v tomto případě využil hlavně pro design, ve kterém dbal na výběr a kombinaci materiálů, které jsme mu rádi připravili dle jeho výběru.


1. Výborná dispozice kuchyně a obývacího pokoje

I přes obavy majitele ohledně prostorového uspořádání obývacího pokoje, jídelního stolu a kuchyňského ostrůvku bylo nakonec vše dle jeho představ.


Dobře zvolená pohovka

Dostatečný prostor za pohovkou pro průchod ke vstupním dveřím na terasu byl zásadní. Zvolená pohovka do místnosti přesně zapadla.

Vzdušnost prostoru

Schodiště uprostřed chodby s prosklenými stěnami a zábradlím dává pocit vzdušnosti z otevřeného prostoru. Majitel byl spokojen.


2. Krytá terasa splnila očekávání

Z kryté terasy s prosklenou stěnou obývacího pokoje a s výhledem do zahrady měl klient radost. Nyní si dokázal lépe představit, jak to bude vypadat ve skutečnosti.


3. Nejistotu vystřídalo nadšení

Dostatečně krytý venkovní prostor byl jednou z hlavních priorit. Klient se díky virtuální prohlídce ujistil, že stůl pro 8 lidí nebrání průchodu před oběma dveřmi na terasu. V hlavní ložnici si rovněž ověřil, že zvolený kamenný obklad za postelí je správná volba a vyplatí se do něj investovat.

Velká venkovní terasa

Kamenné obklady v ložnici


4. Koupelna přesně podle představ

Veškeré obklady, povrchy a předměty si majitel vybral od předložených referenčních výrobců a sám si vše navrhl tak, jak mu nejlépe vyhovuje.


Veškeré vybavení domu, které si vyberete v katalogu BLINDERS, je reálné a můžete si jej zakoupit ve vybraných obchodech.

K dispozici je také možnost nahrát fotografie nebo URL adresu jiného vybavení, které vám zaneseme do modelu domu.


Komu již BLINDERS pomohlo?

Chcete si vyladit váš dům do detailu?


Váháte?
Projděte si vzorové projekty v naší pražské hale zdarma

Chápeme, že může být docela těžké představit si, že se skutečně procházíte ve svém budoucím domě. Právě proto jsme pro vás připravili vzorové projekty domů v 4K kvalitě. Během půl hodiny si tak vyzkoušíte, jak to funguje, a také s námi můžete rovnou prokonzultovat váš chystaný projekt.

Chci vyzkoušet BLINDERS