VR domu pro Jitku K.

Zpět na reference

310m2, okres Kladno, Středočeský kraj

NÁVRH DOMU

Rozlehlý přízemní dům, který je svou dispozicí rozdělen na obytnou a provozní část. Obytnou část tvoří velký obývací pokoj s jídelnou a kuchyňským koutem. K těmto prostorám přiléhá ještě spíž, WC a pracovna. V provozní části se nachází vstupní chodba s technickou místností a šatnou. Přes chodbu se prochází do garáže se stáním pro dvě auta. Dále jsou v domě další tři pokoje směřující do zahrady, z nichž každý má svou šatnu a koupelnu.

Typ domu: přízemní dům s plochou střechou
Dispozice domu: 5+kk

CO SI CHTĚL KLIENT PŘES BLINDERS OVĚŘIT

• usazení domu do zahrady

• řešení kuchyně a obývacího pokoje

• sladění materiálů v domě

• velikost dětských pokojů

• proslunění na dlouhé chodbě

• prostor v šatně

CO ODHALILA VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA DOMU

I v takto velkém domě jsme pro klientku vymodelovali každý drobný detail, aby se mohla přesvědčit o správnosti svého rozhodnutí. Zvolené materiály v domě velice dobře ladily, čímž se majitelka utvrdila v tom, že vybrala dobře. Dispoziční řešení obytné části se však ukázalo jako nedostatečné. Místnosti působily stísněně a pohyb v nich byl značně nepohodlný. Řešením tedy bylo podélné zvětšení celého prostoru.


1. Použité materiály v koupelně vypadají dobře

Hlavní koupelna s výhledem do zahrady spolu s obklady na míru splnila očekávání a klientka se ujistila, že takto to i zůstane.


Dostatek místa v kuchyni

Sedací souprava v obývacím pokoji krásně zapadla mezi dřevěné dělicí lamely. Pohodlně se dá projít jak kolem jídelního stolu, tak kuchyňského ostrůvku.

Prostor pro další nábytek

I po umístění lenošky naproti gauče je v obývací místnosti dostatek prostoru pro pohodlný průchod dveřmi na terasu. Plocha u dveří se dá využít i ke cvičení.


2. Denní světlo v kuchyni nechybí

Dostatečné množství denního světla v kuchyni měla klientka jako prioritu. Prohlídka interiéru ve virtuální realitě ukázala, že to bude takto v pořádku a není potřeba přidávat okna ani prosklené dveře.


3. Ložnici a dětský pokoj je potřeba zvětši

Průchod mezi postelí a TV v hlavní ložnici vyhodnotila majitelka jako nedostatečný a rozhodla se jej zvětšit. Stejně tak dětský pokoj, kde je úzký vchod vedle postele o šířce 140 mm.

Hlavní ložnice

Dětský pokoj


4. Samostatná garáž vyhovuje požadavkům


Veškeré vybavení domu, které si vyberete v katalogu BLINDERS, je reálné a můžete si jej zakoupit ve vybraných obchodech.

K dispozici je také možnost nahrát fotografie nebo URL adresu jiného vybavení, které vám zaneseme do modelu domu.


Komu již BLINDERS pomohlo?

Chcete si vyladit váš dům do detailu?


Váháte?
Projděte si vzorové projekty v naší pražské hale zdarma

Chápeme, že může být docela těžké představit si, že se skutečně procházíte ve svém budoucím domě. Právě proto jsme pro vás připravili vzorové projekty domů v 4K kvalitě. Během půl hodiny si tak vyzkoušíte, jak to funguje, a také s námi můžete rovnou prokonzultovat váš chystaný projekt.

Chci vyzkoušet BLINDERS