VR domu pro Martina B.

Zpět na reference

100m2, okres Litoměřice, Ústecký kraj

NÁVRH DOMU

Řešení dvoupodlažního domu se sedlovou střechou skvěle zapadá do svažitého pozemku. Velký obytný prostor společně s prosklenými stěnami v přízemí jsou dominantou celého domu. Dále se zde nachází koupelna s pracovnou a v prvním patře dva dětské pokoje, ložnice, koupelna a šatna.

Typ domu: patrový dům se sedlovou střechou
Dispozice domu: 5+kk

CO SI CHTĚL KLIENT PŘES BLINDERS OVĚŘIT

• řešení exteriéru

• pohodlný vstup z interiéru na terasu

• uspořádání nábytku v ložnici

• design hlavní koupelny

• vzhled venkovní zastřešené terasy

• prosvětlenost pokojů

CO ODHALILA VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA DOMU

Při zpracování virtuální reality pro tento dům jsme se zaměřili nejen na detail interiéru, ale i exteriéru. Důležité byly návaznosti venkovní zastřešené terasy na terasu s bazénem u domu a na dětské hřiště. Kvůli pozici domu jsme věnovali náležitou pozornost také prosvětlenosti jednotlivých místností s okny směřujícími do svahu.


1. Správné rozložení jednotlivých skříněk v kuchyni

Klient se ujistil, že je obývací pokoj s kuchyňským koutem dostatečně velký a že rozložení jednotlivých skříněk plní svůj účel a není potřeba zde nic měnit.


Lepší uspořádání nábytku

Pokoj pro hosty s velkou postelí a pracovním stolem u okna nebylo potřeba rozšiřovat, majitel se jen rozhodl pro jiné uspořádání nábytku v místnosti.

Odstranění okna nad postelí

Velikost ložnice s výhledem do zahrady zůstala rovněž stejná jako v původním návrhu. Přáním klienta ale bylo odstranit okno za postelí, které bylo příliš nízko.


2. Krytá terasa je navržená dobře

Výhled do zahrady z kryté terasy s posezením a saunou na levé straně klientovi vyhovoval a jen se ujistil, že to bude dle jeho představ.


3. Snový exteriér na míru

Klientovi jsme ve virtuální realitě navrhli také venkovní prvky, které plynule navazují na terasu, a ukázku možného řešení dětského hřiště v rohu zahrady.

Venkovní prvky

Dětské hřiště


4. Nejlepší umístění vany v koupelně

Během virtuální prohlídky si majitel pohrál s umístěním vany v koupelně v patře, aby byl dostatek prostoru pod šikmou střechou i při průchodu ke dveřím. Zjistil, že v projektu není potřeba předělávat umístění rozvodů.


Veškeré vybavení domu, které si vyberete v katalogu BLINDERS, je reálné a můžete si jej zakoupit ve vybraných obchodech.

K dispozici je také možnost nahrát fotografie nebo URL adresu jiného vybavení, které vám zaneseme do modelu domu.


Komu již BLINDERS pomohlo?

Chcete si vyladit váš dům do detailu?


Váháte?
Projděte si vzorové projekty v naší pražské hale zdarma

Chápeme, že může být docela těžké představit si, že se skutečně procházíte ve svém budoucím domě. Právě proto jsme pro vás připravili vzorové projekty domů v 4K kvalitě. Během půl hodiny si tak vyzkoušíte, jak to funguje, a také s námi můžete rovnou prokonzultovat váš chystaný projekt.

Chci vyzkoušet BLINDERS