VR domu pro Martina H.

Zpět na reference

200m2, Trenčín, Slovensko

NÁVRH DOMU

Tento jednopodlažní dům je svou dispozicí rozdělen na tři části. V centrální části domu se nachází obývací pokoj s kuchyní, v levé části domu jsou dva dětské pokoje se společnou koupelnou a v protější pravé částí domu je umístěna hlavní ložnice se samostatnou koupelnou a šatnou.

Typ domu: přízemní dům se sedlovou střechou
Dispozice domu: 4+kk

CO SI CHTĚL KLIENT PŘES BLINDERS OVĚŘIT

• velikost vybavení obývacího pokoje

• vzhled kuchyně a jídelního stolu

• rozložení předmětů v koupelně

• denní světlo v dětských pokojích

• řešení pracovního koutu v ložnici

• vzhled domu při pohledu zvenčí

CO ODHALILA VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA DOMU

Protože je dům členitý a nepravidelný, rozhodl se majitel pro virtuální realitu zejména proto, aby se ujistil o správnosti jeho dispozice a o velikostech jednotlivých místností, především obývacího pokoje a dětských pokojíčků. Dále si chtěl ověřit, zda jde dovnitř dostatečné množství světla vzhledem k blízkému oplocení.


1. Velká pohovka nebrání volnému pohybu

Centrálně umístěna pohovka v obývacím pokoji je rozměrově velká, ale i přesto umožňuje dostatek prostoru pro pohyb kolem oken a bezproblémový vstup na zahradu a venkovní terasu.


Dostatečný prostor za pohovkou

Další pohled do obývacího pokoje ještě více ukazuje prostor za pohovkou a kuchyňským ostrůvkem.

Náhled vstupních dveří

Pohled na vstupní dveře do domu, které jsme modelovali přesně dle předloženého designu pana majitele.


2. Pracovní kout v ložnici nesplnil očekávání

Rozšířením místnosti se ulevilo nejen obývací části, ale také jídelně a kuchyni, kam mohl nyní klient umístit Aby byl mezi židlí a postelí zachován průchod ke dveřím na terasu, musela být tomu uzpůsobena velikost stolu. Tím se ale stal v podstatě nepoužitelným pro práci. Bylo potřeba to vymyslet nějak jinak.


3. Málo světla a málo místa

Klient zjistil, že do dětského pokoje neproudí dostatek slunečního světla a že koupelna je poněkud malá. Pokud by chtěl zachovat její velikost, bylo by potřeba změnit umístění jednotlivého vybavení.

Tmavý dětský pokoj

Nekomfortní koupelna


4. Dětské hřiště a zahradní domek

Dle přání majitele jsme na zahradu umístili dětské hřiště a zahradní domek, aby si dokázal lépe představit i celý exteriér podle svých představ.


Veškeré vybavení domu, které si vyberete v katalogu BLINDERS, je reálné a můžete si jej zakoupit ve vybraných obchodech.

K dispozici je také možnost nahrát fotografie nebo URL adresu jiného vybavení, které vám zaneseme do modelu domu.


Komu již BLINDERS pomohlo?

Chcete si vyladit váš dům do detailu?


Váháte?
Projděte si vzorové projekty v naší pražské hale zdarma

Chápeme, že může být docela těžké představit si, že se skutečně procházíte ve svém budoucím domě. Právě proto jsme pro vás připravili vzorové projekty domů v 4K kvalitě. Během půl hodiny si tak vyzkoušíte, jak to funguje, a také s námi můžete rovnou prokonzultovat váš chystaný projekt.

Chci vyzkoušet BLINDERS