Pro architekty a projektanty

BLINDERS nabízí architektům a projektantům jedinečnou možnost skutečně efektivně představit svou práci klientům. Zároveň si sami můžete svou práci prohlédnout a následně v projektu doladit detaily.

Blinders jsou tu pro vás.

Jak to funguje?

Díky našem zkušenému týmu a použitým technologiím jsme schopni do dvou týdnu od dokončeného zadání připravit model pro navrhovaný projekt ve velikosti 1:1, v nejvyšším dostupném rozlišení 8K. Potřebujeme k tomu pouze projektovou dokumentaci nebo architektonickou studii. Jakmile máme model hotový, pozveme vás a případně i vašeho klienta na prohlídku v naší hale o rozloze 1000 m2, kde vás provedeme celým objektem ve virtuální realitě. Naše zázemí a naše výstupy vám poskytnou nenahraditelný nástroj pro prezentaci vaší práce klientovi.

Výsledná práce

Dle vašich připomínek, případně připomínek klienta, jsme vám schopni dům ve virtuální realitě aktualizovat a úpravu budete moci opět prezentovat. Výsledkem tak bude podklad pro váš projekt, který bude nejen podle vašich představ, ale hlavně podle představ klienta. Nebude Vám tak nic bránit v dokončení navazujících projektových činností. S BLINDERS se vám už nikdy nemůže stát, že váš klient bude po dokončení stavby nespokojený. A pokud ano, nebude to chybou vašeho návrhu.

Autentický zážitek

Naše unikátní služba je cenově dostupná a využívá ty nejkvalitnější technologie, které promění váš návrh v opravdu autentický vizuální zážitek. Přijďte se sami přesvědčit k nám na prohlídku v hale. Probereme s vámi celý průběh tvorby virtuální reality, zodpovíme veškeré dotazy a jsme připraveni i na vaše individuální požadavky BLINDERS jsou tu hlavně pro vás.

Vyhněte se zbytečným stavebním úpravám a získejte domov snů

info@blinders.cz +420 774 312 830