Pevná cena

U nás přesně víte, kolik vás to bude stát. Od začátku až do konce. Plně se tak můžete soustředit na svůj budoucí dům a doladit jej do nejmenších detailů.


Warning: Undefined array key "classes" in /data/7/3/7330ed03-befb-4a54-b3a1-d4bbad9da9ca/blinders.cz/www/wp-content/themes/blinders/template-parts/hero/content-line.php on line 4

Warning: Undefined array key "id" in /data/7/3/7330ed03-befb-4a54-b3a1-d4bbad9da9ca/blinders.cz/www/wp-content/themes/blinders/template-parts/hero/content-line.php on line 5

Jednotná cena bez hvězdiček a skrytých poplatků

Blinders BETA

Podívejte se na detaily svého budoucího domu za 50 000 Kč. Tato speciální akce platí pouze pro prvních 100 projektů!

Blinders BETA za cenu:

50 000 KČ

Chci si projít svůj dům

CENA ZAHRNUJE

  • Po celou dobu máte k ruce svého osobního projektového manažera, který projde návrh vašeho domu, upozorní vás na nedostatky a poradí vám s případnými úpravami.
  • Vytvoříme vám účet v naší klientské zóně, kde následně specifikujete vybavení a vzhled domu dle vašich představ.
  • Vymodelujeme celý dům včetně exteriéru, a to i s těmi nejmenšími detaily, jako je klika dveří, židle nebo závěsy.
  • Zpřístupníme vám naši halu o rozloze 989 m2, kde se virtuální prohlídky může účastnit celá vaše rodina včetně architekta.
  • Na dva měsíce vám půjčíme přenosné brýle pro virtuální realitu, abyste si svůj dům mohli znovu projít i u vás doma a důkladně promyslet nutné změny.
  • Dům aktualizujeme dle vašich připomínek a úpravu nahrajeme do přenosných brýlí, takže můžete ihned zhodnotit, jak by objekt vypadal po změně.