Proč využít Blinders?

V domě, v němž chcete bydlet dlouhé roky, se počítá každý detail. Dostatek světla a prostoru v místnostech, uspořádání nábytku nebo třeba rozmístění vypínačů. Většinu z těchto věcí je ale těžké si představit, dokud je nevidíte na vlastní oči.

Prostřednictvím BLINDERS si svůj dům projdete v reálné velikosti, zjistíte, co změnit, a teprve pak dáte s klidem pokyn ke stavbě.

Jasná fixní cena

Cena za virtuální prohlídku v BLINDERS je pevně daná, takže od začátku přesně víte, kolik zaplatíte.

Důmyslný systém

V naší klientské zóně si jednoduše nastavíte vzhled svého domu. Veškeré vybavení z katalogu si dokonce můžete zakoupit.

Špičková technologie

S počítačem na zádech a s headsety v rozlišení 4K si svůj dům projdete bez kabelů v hale o rozloze 989 m².

Za vznikem BLINDERS stojí vlastní zkušenost

Když se mi v roce 2020 narodila dcera, rozhodl jsem se, že postavím dům, ve kterém bude vyrůstat a který pro ni vytvoří to správné rodinné zázemí.

Těžké si představit

Najal jsem tedy architekta, řekl mu všechny své požadavky a on mi předložil návrh domu. I když byly jak projektová dokumentace, tak i 3D vizualizace kvalitně zpracovány, nedokázal jsem si plnohodnotně představit všechny místnosti s vybavením ani okolí domu.

Sázka na jednu kartu

Rodinný dům stavíte obvykle jednou za život, takže musí být hned napoprvé perfektní. Věděl jsem, že na hotové stavbě už nic moc zásadního nezměním, a proto jsem si důkladně prošel veškeré podklady, kde se vše zdálo být v pořádku.

Zbožné přání

Nicméně v okamžiku, kdy odstartovala samotná výstavba, začaly se postupně vynořovat nedostatky – kuchyň jsme měli udělat o metr širší, technická místnost by si zasloužila více prostoru a vzdálenost WC od umyvadla v koupelně mohla být také větší.

Po dokončení stavby nezbývalo nic jiného, než se nedokonalostem přizpůsobit. „Kéž bych si mohl dům projít ještě před zahájením stavebních prací a podívat se na všechny detaily,“ říkal jsem si.

Chci vás zbavit nejistoty

BLINDERS tak vlastně vzniklo zcela přirozeně z chuti pomoci všem těm, kteří tápou, zda jejich budoucí dům bude opravdu bez vady. A to i z pohledu zdánlivých maličkostí, které však ve výsledku tvoří skutečný domov, kde je člověku dobře a kam se rád vrací.

- Patrik Varga, zakladatel BLINDERS

Vyhněte se zbytečným stavebním úpravám a získejte domov snů

info@blinders.cz +420 774 312 830