Zažijte Blinders na vlastní oči

Naší službu není lehké popsat slovy, proto je nutné to vyzkoušet. A to je teprve zážitek! Přijďte na jednu z našich otevřených akcí, domluvte se na soukromé prohlídce nebo nás rovnou oslovte s vaším projektem.


Warning: Undefined array key "classes" in /data/7/3/7330ed03-befb-4a54-b3a1-d4bbad9da9ca/blinders.cz/www/wp-content/themes/blinders/template-parts/hero/content-line.php on line 4

Warning: Undefined array key "id" in /data/7/3/7330ed03-befb-4a54-b3a1-d4bbad9da9ca/blinders.cz/www/wp-content/themes/blinders/template-parts/hero/content-line.php on line 5

Blinders musíte zažít. Přiďjte na soukromou prohlídku.

Vyberte si termín, který vám vyhovuje

Soukromá prohlídka trvá 30 minut a je zcela zdarma.
Vybrat termín si můžete zde.

Navštivte halu Blinders

Připravíme pro vás vzorové projekty a můžete si Blinders vyzkoušet v plné parádě.

Nezávazná konzultace vašeho projektu

Pokud plánujete nebo jste již v procesu tvorby projektu, tak společně naplánujeme nejlepší scénář tak, abyste Blinders mohli aplikovat již na váš projekt.

Nemusíte se již s ničím stresovat

Budete stavět s Blinders a to znamená, že budete stavět s jistotou. Už se nemusíte bát, že něco nebude podle vašich představ. Až budete mít od architekta finální projekt, tak se můžeme pustit do tvorby vašeho perfektního domu.

Již máte hotový projekt?

Skvělé. Pošlete nám jej na bezplatnou analýzu a my vám rovnou řekneme, zda je projekt dostačující pro jeho vizualizaci.

Nezávazná poptávka

Pošlete nám váš projekt nebo architektonickou studii a my vám obratem vyhodnotíme, zda je technicky vyhovující pro BLINDERS. Zdarma a nezávazně.