JAK BLINDERS FUNGUJE

Podle připravené architektonické studie nebo projektu vymodelujeme váš dům do nejmenších detailů ve virtuální realitě. Navíc jako jediní v České republice máme portfolio 3D produktů, které lze koupit u vybraných prodejců.

Průběh spolupráce krok za krokem

Váš osobní projekťák

K ruce dostanete svého osobního projektového manažera, s nímž po celou dobu komunikujete. Zná váš projekt a se vším vám poradí.

Vše na jednom místě

Návody, fotografie, půdorys domu, faktury a další soubory máte pohromadě v naší klientské zóně. Práce v ní je intuitivní a bude vás bavit.

Vybavení na míru

Jednotlivé vybavení domu si můžete vybrat z našeho katalogu. Také lze do systému nahrát URL fotky z Pinterestu či svůj vlastní obrázek.

1. Podklady

Zašlete nám projekt vašeho domu spolu se všemi podklady, které si pečlivě prostudujeme, a následně vás kontaktuje projektový manažer z týmu BLINDERS.

2. Specifikace

V klientské zóně vám vytvoříme účet a tam v online prostředí zvolíte konkrétní vybavení (gauč, postel, dveřní kliky…) a vzhled domu, který by se vám líbil. Celý proces obvykle trvá 3–5 dní, ale pokud potřebujete, můžete si dát načas. Místnosti, strukturu domu a celkové výchozí nastavení máme na starosti my.

V katalogu BLINDERS vidíte u vybavení název výrobce i cenu, takže si do virtuální prohlídky můžete rovnou vložit věci, které si reálně pořídíte.

3. Příprava

Specifikaci si ještě potvrdíte se svým projektovým manažerem a po dokončení konfigurace pro vás do 7–10 dnů připravíme prohlídku vašeho domu ve virtuální realitě. Vymodelujeme každý detail, abyste si dokázali opravdu reálně představit, jak by se vám v domě bydlelo.

4. Prohlídka

Do haly o velikosti 989 m2 můžete přizvat celou svou rodinu včetně svého architekta, který projekt tvořil, a společně zhodnotit velikost místností, dostatečné množství světla v jednotlivých pokojích či rozložení nábytku.

5. Ujištění

Po návštěvě haly vám na 2 měsíce půjčíme přenosné brýle pro virtuální realitu a svůj dům si můžete projít znovu i u vás doma. Pokud se rozhodnete pro změny, měl by nám váš architekt během následujících dvou týdnů zaslat nový půdorys se zapracovanými úpravami.

6. Dokončení

Veškeré připomínky vám na dálku přes cloud nahrajeme do brýlí a vy se tak na provedené změny můžete znovu podívat ve virtuální realitě. A pokud máte zájem, naše pražská hala je pro vás připravena k finální prohlídce.

7. Stavba

Teď už nic nebrání zahájení stavebních prací. Nyní máte jistotu, že vše bude podle vašich představ. Zbývá jen popřát: Ať se vám skvěle bydlí!

Vyhněte se zbytečným stavebním úpravám a získejte domov snů

info@blinders.cz +420 774 312 830

Staňte se certifikovaným partnerem Blinders.

Pro developery Pro architekty a projektová studia